Regulamin przedszkola

1. Centrum Terapeutyczno Przedszkolne Iskierka Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi  zapewnia opiekę  dzieciom w wieku od 2,5 do 6 lat. 

2. Opieka nad dziećmi sprawowana jest w godzinach od 6.00 – 17.00 w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku. Przedszkole jest nieczynne w dni ustawowo wolne od pracy i w święta. Czas pracy może być zmieniony według  zgłoszonych potrzeb rodziców.

3. Dzieci mogą być odbierane z przedszkola wyłącznie przez rodziców lub przez upoważnione przez nich pisemnie osoby pełnoletnie.

4. Liczba dzieci w grupie nie może przekroczyć 16.

5. Przedszkole przewidziane jest na 25 dzieci. Posiadamy grupy integracyjne  i grupy terapeutyczne. Liczba dzieci w grupie terapeutycznej wynosi od 4 do 6 dzieci i uzależniona jest od stopnia niepełnosprawności podopiecznych. Zasady przyjmowania dzieci do przedszkola: Do przedszkola przyjmowane są wszystkie dzieci bez względu na płeć, kolor skóry czy wyznanie.  Zapisy odbywają się przez cały rok kalendarzowy o ile są wolne miejsca. Do przedszkola mogą być przyjęte dzieci od 3-go roku życia. W przypadku dzieci młodszych zgodę na uczęszczanie do przedszkola wydaje Dyrektor. Po zapisaniu dziecka do Przedszkola obowiązuje opłata wpisowa ustalana przez Dyrektora i dostępna w cenniku usług. Opłata nie podlega zwrotowi i przeznaczona jest na pokrycie kosztów materiałów dydaktycznych. Rodzic zobowiązany jest do podpisania umowy cywilno-prawnej dotyczącej uczęszczania dziecka do przedszkola. Opłata stała za przedszkole nie podlega zwrotowi w przypadku nieobecności dziecka. Przedszkole zapewnia całodzienne wyżywienie dzieci tj. śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek nie wliczone w cenę czesnego. Opłaty za wyżywienie naliczane są za dni w których dziecko uczęszczało do przedszkola.

Opłata za pobyt dziecka w przedszkolu pobierana jest z góry do 10-go dnia każdego miesiąca.

Dodatkowe informacje

link Formularz zapisu link Regulamin zdjęcie
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/fizjotg/public_html/centrumiskierka.pl/wp-includes/functions.php on line 5373